Przedłużanie rzęs

METODA 1:1

METODA 2:1

METODA 3:1

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Niestety, nie każda z kobiet została obdarowana przez naturę rzęsami rodem z reklamy popularnych tuszów do rzęs. Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Jednak nic straconego! W obecnych czasach, nawet naturę można z powodzeniem poprawiać.
Przedłużanie rzęs to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. Zabieg ten pozwala cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Sztuczne rzęsy sprawiają, że oczy nabiorą wyrazistości. Jednocześnie efekt jest bardzo naturalny.

EL&EL

CO MNIE WYRÓŻNIA

PROFESJONALIZM

Posiadam wieloletnie doświadczenie w stylizacji rzęs - ponad 2000 wykonanych zabiegów przedłużania rzęs w Bydgoszczy i okolicach miasta.

PRECYZJA

Precyzyjne i szybkie przedłużanie rzęs. Czas wykonania pełnego zabiegu około 1,5h. Zapraszam do zapisu na zabieg.

EFEKT

Oszałamiający efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs trwa aż do 4-6 tygodni. Piękny wygląd i wyjątkowa wygoda.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs odbywa się przy użyciu precyzyjnych szczypczyków pozwalających na dokładne odseparowanie każdego włoska. Zabieg jest niezwykle staranny i precyzyjny, specjalnym klejem mocuje się każdą pojedynczą rzęsę. Klientka decydująca się na przedłużanie powinna zarezerwować czas nawet do 3 godzin. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej na wygodnym fotelu kosmetycznym, nie jest więc – pomimo długości trwania – uciążliwy ani męczący. 

DANE KONTAKTOWE

  • Bydgoszcz 85-858, ul. Przyjazna 6/4
  • +48 792 021 875
  • Pon-Pt 9:00-18:00

FORMULARZ ZAPISU

Nie czekaj – już teraz podaj termin, w którym chciałabyś umówić się na wizytę!

Zadzwoń